Galeria Jone

GALERIA

HOTEL DENOEL ofron akomodim me kopsht, parkim privat falas, restorant dhe bar. Me një tarracë dielli dhe një zonë plazhi privat, kjo pronë ndodhet pranë atraksioneve të tilla si Paradise Beach dhe Lori Beach.

Na kontaktoni