Rreth Nesh

Rreth Nesh

I vendosur në Ksamil, 100 m nga Ksamil Beach 9, HOTEL DENOEL ofron akomodim me kopsht, parkim privat falas, restorant dhe bar. Me një tarracë dielli dhe një zonë plazhi privat, kjo pronë ndodhet pranë atraksioneve të tilla si Paradise Beach dhe Lori Beach. Akomodimi përmban shërbim në dhomë, recepsion 24 orë dhe këmbim valutor për mysafirët. Në hotel, të gjitha dhomat përfshijnë një tavolinë, një TV me ekran të sheshtë, një banjo private, krevat, peshqir dhe një ballkon me pamje nga deti. Të gjitha dhomave do t'u ofrohen nga një frigorifer. Mëngjesi është në dispozicion çdo mëngjes, dhe përfshin bufe, opsione kontinentale dhe italiane. Parku Kombëtar i Butrintit është 3.1 km nga HOTEL DENOEL. Aeroporti më i afërt është Aeroporti John Capodistria i Korfuzit 20 km nga akomodimi.

VLERESIME

"Vend i bukur me plazh të bukur privat."

" Vendndodhja e hotelit në një plazh me diell dhe staf shumë miqësor."

"Një vend plazh absolutisht i përsosur dhe një shef i mirë që punon shumë. Faleminderit për qëndrimin e këndshëm.”